Inžinierinių sistemų montavimas

Santechnikos darbai

Atliekame smulkius santechnikos darbus

ŠILDyMO sistemų įrengimai

Montuojame šildymo sistemas

Vedinimo sistemų įrengimai

Montuojame vedinimo sistemas

Šilumos siurblių įrengimai

Montuojame šilumos siurblius

VandEntiekio tinklų montavimas

Atliekame vidaus bei lauko vandentiekio tinklų montavimą

NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGIMŲ PARDAVIMAS IR aptarnavimas

Specializuojames įvairių nuotekų sistemų montavimo darbuose.

PAGRINDINĖS VEIKLOS KRYPTYS

Santechnikos darbai

Santechnikos darbai – sritis, kurioje mes dirbame jau daugeli metų, su tikslu, kad Jūsų buitis taptų patogesnė. Visada stengiamės prisitaikydami prie kliento poreikių ir užimtumo. Sutvarkę gedimus, nudžiuginsime Jus žemomis kainomis ir aukštu aptarnavimo lygiu.  Visi santechnikos darbai reikalauja didelės patirties, ir žinių, todėl patariame rinktis tik kvalifikuotus meistrus.  Tik pas mus santechnikos darbai yra atliekami efektingai ir greitai. Visada galime pakonsultuoti, patarti ir pagelbėti ištikus santechnikos avarijai.

Susisiekite su mumis

Šildymo sistemų įrengimai

Remdamiesi savo žiniomis bei patirtimi mes Jums patarsime pasirenkant tinkamiausią ir efektyviausią šildymo sistemą. Turėdami ilgametę patirtį šildymo sistemų įrengime, bei platų katilų pasirinkimą, paversime ją šiuolaikiška ir efektyvia. Teikiame visas šildymo sistemos paleidimo, derinimo  paslaugas. 

Susisiekite su mumis

Vedinimo sistemų įrengimai

Vėdinimo sistemos skirstomos į mažo našumo (butams, namams) ir didelio (komercinėms, pramoninėms patalpoms). Mažo našumo ir gabaritų įrenginiai gali būti montuojami palubėje ar ant sienos pagalbinėse patalpose, sanitariniuose mazguose ir t.t. Didelių gabaritų įrenginiams įprastai dar projektavimo metu numatoma įrengimo vieta pastato rūsyje, ant stogo, specialiose techninėse patalpose bet kuriame pastato aukšte. Svarbu, kad įrenginiai netaptų gretimų patalpų triukšmo šaltiniu.

 

Susisiekite su mumis

Šilumos siurblių įrengimai

Šilumos siurbliai oras-vanduo šiuolaikiniame pasaulyje tapo progresyvia technologine priemone, leidžiančia namų šildymui panaudoti tai, ką mums nemokamai suteikia pati gamta. Šilumos siurblys oras-vanduo gali sumažinti mėnesines komunalines paslaugas už šildymą ir karštą vandenį kelis kartus. Šilumos siurblio oras-vanduo pajungimas susideda iš keleto etapų, t.y. lauko įrenginio montavimas paskui vidaus įrenginio ir elektros pajungimas. 

Susisiekite su mumis

Vandentiekio tinklų montavimas

Prieš pradedant vandentiekio vamzdynų išvedžiojimą reikia turėti aiškią viziją, kur koks santechnikos prietaisas stovės. Taip pat patartina žinoti tų santechnikos prietaisų įvedimo taškų poziciją bei jų gabaritus. Vandentiekio sistemos vamzdžių atvedimas prie santechnikos prietaisų galimas dviem būdais – nuosekliu arba per kolektorių.

Susisiekite su mumis

Nuotekų valymo įrengimų pardavimas ir aptarnavimas

Specializuojamės įvairių  nuotekų sistemų montavimo darbuose. Nuotekų sistemas sumontuojame per vieną darbo dieną. Atliekame visų tipų biologinių nuotekų valymo įrenginių servisą, remontą bei aptarnavimą per 24 val.

Susisiekite su mumis

Mūsų nuomojama technika

Mūsų tikslas ne tik išnuomoti techniką, bet ir padėti surasti klientui tinkamiausią sprendimą numatomiems darbams atlikti. Suteikiame techninį aptarnavimą ir priežiūrą. Sprendžiame iškilusias problemas ir ieškome optimaliausio sprendimo.

Mūsų atlikti darbai

APIE MUS

DOGVIGA, UAB – valymo įrenginių montavimas Žemaitijoje. Žemės kasimo darbai Telšiuose, Telšių rajone. Sistemų ORAS-VANDUO įrengimas. Kondicionierių montavimas, pildymas. Mini ekskavatoriaus, Bobcat nuoma. Tvenkinių kasimas.

Mūsų Kontaktai